تراز کنیم تا تراز ببینیم

قوانین و مقررات

 

 ترازبین|مشاور|قوانین و مقررات

 

▼خدمات ترازبین و نحوه ارائه آنها و فرآیند زمانی خدمات رسانی▼

تمامی خدمات ترازبین برای ارائه از فرآیند معینی برخوردار می باشند. این اطلاعات در بخشهای اطلاع رسانی سایت و صفحه های مجازی این شرکت به وضوع اعلام شده است . کاربران و بهره برداران این گونه خدمات می توانند در این بخشها اطلاعات کاملی را دریافت نمایند.

▼نحوه قیمت گذاری خدمات ترازبین▼

نحوه نرخ گذاری خدمات ترازبین متناسب با نوع خدمت ، محل ارائه آن ، ظرفیتهای انسانی مورد نیاز جهت ارائه و سایر پارامترهای لازم در مسیر خدمت رسانی به محض قطعی شدن درخواست مشتری در مرحله صدور پیش فاکتور و یا زمان تنظیم قرارداد همکاری های حضوری بر اساس ریز اجزا خدمت به بهره برداران اعلام می گردد.

▼نحوه پرداخت بهای خرید خدمات ترازبین▼

در خصوص پرداخت خریدهای خدمات ترازبین بر اساس هر نوع خدمت شرایط پرداخت به شما از سوی این سازمان اعلام می گردد. همچنین برای خدمات مشاوره ای حضوری نحوه پرداخت هزینه ها در ماده مربوطه در قرارداد مطابق توافق تعیین می گردد.

▼تعهدات و ضمانت های در خصوص خدمات ترازبین▼

ترازبین نسبت به خدمات خود به طور کامل در خصوص فرآیند تحویل ، دوره زمانی تحویل و کیفیت و کنترل بازخوردهای آن متعهد می باشد و بهره برداران را از طریق واحدهای کنترل و نظارتی خود در جهت دریافت خدمات مطلوب حمایت و همراهی می نماید تا کسب تاییدیه رضایت مشتری.

▼شرایط و ضوابط فسخ خرید خدمات و تعهدات طرفین و فرآیند زمانی فسخ خرید خدمات ترازبین▼

تمامی خدمات ترازبین بر اساس نوع خدمت و نحوه ارائه آنها از امکان فسخ برخوردار می باشد و ترازبین مطابق تعهدات عملیاتی و طول دوره زمانی مربوطه و بر اساس همکاری بهره بردار در تعهداتشان در زمان فسخ اقدامات تعیین شده قبلی در زمان صدور فاکتور مربوط به روش فسخ را به انجام می رساند.

▼ناظر خرید خدمت از ترازبین▼

تمامی خدمات ترازبین تحت نظارت شرکت ترازبین تجارت رایزن دانش صورت می پذیرد و این شرکت مسئولیت نظارت بر اجرای تعهدات ترازبین و پاسخگویی به کاربران را بر عهده دارد.

▼مالکیت معنوی محتوی و اطلاعات سایت و بلاگ

مالکیت کلیه اطلاعات و محتوی های متنی ، تصویری و ویدیویی در سایت ، بلاگ و صفحه های مجازی ترازبین متعلق به شرکت ترازبین تجارت رایزن دانش می باشد و استفاده از آن به هر نحوی بدون اطلاع این شرکت و یا قید نام صفحه های ترازبین به عنوان منبع قابل پیگیری قانونی است.

▼محدوده مسئولیتهای سایت▼

مسئولیتهای سایت ترازبین در هر یک از بخشها و فعالیتهای آن به تفکیک در مراحل مربوطه به اطلاع بهره برداران می رسد و ترازبین فراتر از مسئولیتهای قید شده هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوی های خود و دیگران نخواهد داشت.

▼راه های طرح شکایت مشتریان▼

به منظور مدیریت بر فرآیند خدمات رسانی ترازبین کاربران ، بهره برداران ، خریداران و همه افرادی که به هر طریقی نسبت به اقدامات و خدمات ترازبین و یا مالکان اطلاعات مندرج در سایت ترازبین شکایتی دارند می تواند از طریق ایمیل زیر نسبت به طرح شکایت خود اقدام نمایند . مدیریت ترازبین فرآیندی را در درون شرکت ترازبین تجارت رایزن دانش راه اندازی نموده است تا به محض دریافت شکایت موضوع پیگیری گردد و نتایج آن از طریق راه های ارتباطی به طرح کنندگان شکایت اعلام شود.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید