تراز کنیم تا تراز ببینیم

سوالات متداول

ترازبین|مشاور|سوالات متداول

▼سوالاتی در مورد محدوده بازار هدف ترازبین▼

ترازبین چه حوزه هایی از صنعت نرم افزار و خدمات را پوشش می دهد؟

ترازبین در شرایط کنونی به خدمات بازاریابی و فروش در حوزه تولید نرم افزارهای حسابداری ، مالی و اداری می پردازد و در خصوص خدمات حسابداری و مالی نیز ، فعالیت بازاریابی و فروش خود را برای تمامی خدمت رسانهای این فعالیت ارائه می نماید و در بخش بهره برداران نیز بدون محدودیت در نوع صنایع فعالیت خدمت رسانی را به انجام خواهد رساند.

تمایل ترازبین برای فعالیت در شهرستانها و نحوه اجرای آن چگونه است؟

یکی از اهداف خاص ترازبین کمک به رشد و توسعه تولید محصولات نرم افزاری در مناطق مختلف کشور می باشد و برای دستیابی به این هدف تلاشهای ویژه ای را برای فعالان در شهرهای مختلف کشور و همچنین بهره برداران این حوزه خواهد داشت. اما در فاز اول ، خدمات مشاوره حضوری خود را صرفا برای تولیدکنندگان نرم افزار و ارائه دهندگان خدمات حسابداری و مالی و همچنین بهره برداران محدوده استانهای تهران ، البرز ، قزوین ، قم و مازندران معطوف می نماید.

آیا شرکتها و سازمانهای دولتی می توانند از خدمات ترازبین استفاده کنند؟

ترازبین تلاش نموده است تا تمامی شخصیت های حقیقی و حقوقی را در سبد دریافت و ارائه خدمات خود قرار دهد . لذا برای همکاری با سازمانها ، نهادها و شرکتهای دولتی خود را آماده همکاری می بیند.

برنامه ترازبین برای تولیدکنندگان محصولات نرم افزاری و ارائه دهندگان خدمات که در حوزه نیازهای اجتماعی و پوشش های حمایتی فعال می باشند چیست؟

ترازبین تلاش دارد بخش قابل ملاحظه ای از توان خود را در مسیر خدمت رسانی به جامعه محترمی از کشور که به حضور و حمایت گرم همگان نیاز دارند اختصاص دهد . لذا تمامی تولیدکنندگان محصولات نرم افزاری و ارائه دهندگان خدمات حسابداری و مالی که محصولات و خدماتشان برای خدمت رسانی به این گروه ها و سازمانهای خدمات رسانشان طراحی ، تولید و ارائه نموده اند ، می توانند از طریق تماس با مدیریت وارد مذاکره گردند  . ترازبین ،خدمات ویژه ای در حوزه های معرفی نیروهای انسانی ، معرفی تولیدکننده و محصولات و معرفی بهره برداران محصولاتشان در نظر گرفته است .

▼سوالاتی در مورد مشاوره بازاریابی و فروش نرم افزار / خدمات حسابداری و مالی از سوی ترازبین▼

◄ آیا این خدمات مربوط به حوزه های خاصی از محصولات و تولیدکنندگان آن نرم افزارها می باشد؟

در حال حاضر این خدمات برای حوزه نرم افزارهای حسابداری و مالی قابل ارائه می باشد.

آیا این خدمات مربوط به حوزه های خاصی از خدمات حسابداری و مالی می باشد؟

در حال حاضر این خدمات برای کلیه خدمات حسابداری و مالی قابل ارائه می باشد.

خدمات ترازبین بین اشخاص حقیقی و حقوقی محدودیتی دارد؟

خدمات ترازبین بدون محدودیت،  برای تمامی شخصیتهای حقیقی و حقوقی ارائه می گردد.

خدمات مکاتبه ای و غیر حضوری ترازبین چگونه ارائه می شود؟

کلیه خدمات مکاتبه ای ترازبین از طریق فرآیندهای درخواست مشاوره یا ارتباط از طریق صفحه های مجازی آغاز و ادامه می یابد و تا زمان نیاز به خدمات حضوری ادامه خواهد یافت.

پس از تکمیل فرم درخواست مشاوره ،چگونه و در چه مدت زمانی پاسخ خود را دریافت می کنیم ؟

زمانبندی پاسخ اولیه به درخواست مشاوره تا ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست برنامه ریزی شده است و تیم مشاورین به مدیریت در زمان پاسخ دهی متعهد می باشند.

برای پیگیری درخواست مشاوره چه باید کرد؟

جهت پیگیری وضعیت درخواست مشاوره کافی است از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خدمات حضوری ترازبین برای کدام دسته از خدمات می باشد و چگونه ارائه می شود؟

خدمات حضوری ترازبین برای پوشش به نیازهای مشاوره ای اجرایی در حوزه های نیاز سنجی بازار ، آموزش نیروی انسانی ، طراحی استراتژی های بازار ، طراحی جدول سبد محصولات و ... می باشد که در مسیر رشد و توسعه ترازبین این خدمات نیز توسعه خواهند یافت.

▼سوالاتی در مورد مشاوره خرید نرم افزار یا خدمات حسابداری و مالی از سوی ترازبین▼

آیا خدمات ترازبین مربوط به حوزه خاصی از صنایع می باشد؟

ترازبین تلاش دارد به تمامی نیازهای مشاوره ای در خرید محصولات نرم افزاری و دریافت خدمات حسابداری و مالی صنایع مختلف پوشش دهد.

آیا این خدمات مربوط به حوزه خاصی از انواع محصولات نرم افزاری می باشد؟

در حال حاضر این خدمات برای حوزه نرم افزارهای حسابداری و مالی قابل ارائه می باشد.

آیا این خدمات مربوط به حوزه خاصی از گونه های خدمات حسابداری و مالی می باشد؟

در حال حاضر این خدمات برای مشاوره انتخاب خدمات حسابداری مالی ، مالیاتی ، حسابرسی و طراحی سیستمها و روشهای حسابداری قابل ارائه می باشد.

پس از تکمیل فرم درخواست مشاوره ،چگونه و در چه مدت زمانی پاسخ خود را دریافت می کنیم ؟

زمانبندی پاسخ اولیه به درخواست مشاوره تا ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست برنامه ریزی شده است و تیم مشاورین به مدیریت در زمان پاسخ دهی متعهد می باشند.

برای پیگیری درخواست مشاوره چه باید کرد؟

جهت پیگیری وضعیت درخواست مشاوره کافی است از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خدمات مشاوره خرید نرم افزار شامل چه خدماتی است؟

مجموعه ای از خدمات نیازسنجی ، بررسی وضعیت بهره برداری نرم افزارهای کنونی ، مشارکت در انتخاب نرم افزار و برند آن ، مشارکت در جلسات دمو محصولات ، نظارت براستقرار و پیاده سازی، مشاوره خدمات بررسی قراردادهای پشتیبانی و ... از جمله این خدمات می باشند.

خدمات مشاوره انتخاب خدمات حسابداری و مالی شامل چه خدماتی است؟

مجموعه ای خدمات مشاوره و ارزیابی سطح توانمندی نیروهای انسانی و ارتقاء آنها ، مشاوره و ارزیابی و اجرای روشهای عملیاتی حسابداری مناسب ، مشاوره و نظارت بر تامین تیم های عملیاتی و مشاوره ای حسابداری مالی ، مالیاتی و حسابرسی .

آیا امکان خرید نرم افزار به طور مستقیم از ترازبین ممکن می باشد؟

ترازبین صرفا به خدمات مشاوره در حوزه خرید نرم افزار می پردازد و خود به فروش محصولات نرم افزاری خود یا دیگران با نام فروشنده ترازبین نمی پردازد.

▼سوالاتی در مورد نحوه ثبت مقاله▼

چگونه می توان مقاله ای را در ترازبین ثبت نمود؟

کافی در بخش درخواست مشاوره درخواست خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ترازبین از طریق راه های ارتباطی روشهای ممکن را برای ثبت مقاله های شما در سایت ترازبین را به شما اعلام نمایند.

برای ثبت مقاله باید عضو ترازبین باشیم ؟

بله

آیا امکان ثبت مقالات برای دانشجویان نیز وجود دارد؟

ترازبین فضای مناسبی برای ثبت مقالات دانشجویان در نظر گرفته است ، کافی است دانشجویان نسبت به تنظیم برگ درخواست مشاوره اقدام نمایند و منتظر اعلام نظر از سوی ترازبین باشند.

▼سوالاتی در مورد نحوه تماس مستقیم با مدیران▼

راههای تماس با مدیران ترازبین چگونه است؟

راههای تماس با مدیران صرفا از طریق ارسال پیغام در پنجره تماس با ما ، در سایت ترازبین می باشد و با تکمیل فرم و ارسال پیغام می توانید آغازگر تماس با مدیران ترازبین باشید.

مدیران به چه گروه هایی از سوالات به طور مستقیم پاسخگو می باشند؟

مدیران ترازبین به کلیه سوالات در خصوص همکاری های با گروه های تولیدکنندگان ، ارائه دهندگان خدمات و بهره برداران پاسخگو خواهند بود .

مدت زمان انتظار برای دریافت پاسخ سوالات از طریق ارسال ایمیل برای مدیران چه مدت می باشد؟

مدیران ترازبین تلاش می کنند تا برنامه ریزی پاسخ گویی ها نهایتا ۲۴ ساعته صورت پذیرد.